Реквизиттер

• Ұйымдастырушы және шығарушы: ҚР БжҒМ Шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорын «Ахмет Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті».
  • 2000 жылы негізделді.
  • 2012 жылы Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігінде қайта тіркелді. 2012 ж №13195-Ж кезекті баспа басылымы және ақпараттық агенттігі есебіне қою туралы куәлік.
  • Мерзімділігі: тоқсанда 1 рет
  • Журнал ISSN (ЮНЕСКО, Франция, Париж қ) сериялық басылымдарын тіркеу жөніндегі Халықаралық орталығында тіркелді. ISSN – 2226-6070 халықаралық коды берілді.
  • Интернетте, А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті сайтында толық мәтінді желілі нұсқасы бар.
  • Ист Вью" (East View) атты шетелдік мәліметтер базасында құрастырылады
  • Журнал туралы мәлімет «Ulrich, s Periodicals Directory» мерзімді және жалғасы бар баспалары бойынша халықаралық анықтамалық жүйеде жарияланады.
  • Кез келген авторлық құқық бұзушылықтар заң бойынша қаралады.
  • Журналдың материалдарын қайта басу редакцияның келісімімен рұқсат етіледі.
  • Ең төменгі жүйелік талаптар:
  1. Операциялық жүйе -MS Windows XP professional
  2. Браузерлер - 6.0 Internet Explorer және одан жоғары, Opera, Firefox
  3. Бағдарламалық қамтамасыз ету – Acrobat Reader
  • Журналдың әр басылымы ҚР Кітап палатасы, сондай-ақ Қазақстан Республикасының басқа да жетекші кітапханаларына, білім және ғылым мекемелеріне міндетті түрде таратылады.